p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

Sponsoring Sportowy

Oferujemy wsparcie dla firm, które swoją działalność promocyjną realizują w oparciu o Sport (MARKETING PRZEZ SPORT). Jednocześnie zapewniamy kompleksowe działania promocyjne organizatorom imprez sportowych, klubom sportowym i sportowcom (MARKETING SPORTU).

 

MARKETING PRZEZ SPORT

Wprowadzenie do komunikacji marketingowej czynnika emocjonalnego to istotna wartość każdej kampanii. Emocje sportowe stanowią uzupełnienie dla działań budujących wiarygodność produktu i powodują większe utożsamienie się konsumenta z ofertą. Transfer emocji musi być jednak poprzedzony analizą kontekstu i otoczenia danej dyscypliny lub imprezy (desktop research). Wrażenia, jakie zapewnia sport, tylko wtedy mają wartość dla biznesu, kiedy wpisują się w strategię działania firmy. To potęguje korzyści z każdego zwycięstwa i nie deprecjonuje wartości marki przy porażkach. Wpisanie sportu w strategię daje też pewność komplementarności działań i optymalizacji poniesionych kosztów.

Sport to wyjątkowa platforma komunikacji, wyzwalająca emocje, ducha rywalizacji i zabawy jednocześnie. Połączenie biznesu ze sportem daje możliwość przeniesienia tych atrybutów na wizerunek firmy lub produktu.

 

MARKETING SPORTU

  • promocja imprez sportowych

Największe imprezy sportowe w Polsce zyskują swoją markę i stanowią coraz większą wartość ze względu na wzrastającą ilość czynnych uczestników i obserwatorów.
O jakości imprezy decyduje zarówno poziom organizacyjny, jak i zakres promocji. Zajmujemy się promowaniem wydarzeń sportowych poprzez docieranie
z komunikatem do mediów oraz bezpośrednio do potencjalnych uczestników imprezy. Budujemy wartość widowiska sportowego, współpracując ze sportowcami
i pozyskując sponsorów. Zapewniamy stały kontakt z mediami, prowadząc Biuro Prasowe zawodów. Tworzymy oprawę imprezy poprzez kreatywne podejście do każdego zleconego nam projektu. W dotychczas promowanych imprezach sportowych gromadziliśmy do 4500 aktywnych uczestników.

 

  • promocja klubów sportowych

Profesjonalizacja sportu kwalifikowanego w Polsce wymaga od klubów poszerzania zakresu działania i budowania kompetencji posiadanego zespołu. Kluby reorganizują działy promocji i marketingu, stawiając budowanie wizerunku na równi z tworzeniem potencjału sportowego. Odpowiedzialne zarządzanie strukturą klubu wymaga sprawnego działu komunikacji. Oferujemy klubom wsparcie w zakresie:

– tworzenia standardów komunikacji z otoczeniem (kibice, media, sponsorzy)

– poszerzania obszarów działania na pozostałe sfery biznesu (gadżety klubowe, imprezy towarzyszące, oferty hospitality)

– pozyskiwania sponsorów

– rekomendacji działań w Internecie

– prowadzenia biura prasowego

– prezentacji nowych zawodników w klubie

– stałego generowania zainteresowania klubem w mediach

 

  • współpraca ze sportowcami

Sportowcy stają się dziś ambasadorami aktywnego stylu życia i prospołecznych zachowań. Są ikonami sukcesu i źródłem emocji, które stanowią wartość zarówno dla kibiców, jak i potencjalnych sponsorów. Pomagamy zrozumieć sportowcom ich nie tylko sportową, lecz także społeczną role. Wspieramy ich w kwestiach wykorzystania wizerunku. Oferujemy zawodnikom kompleksowe wsparcie od etapu szkolenia medialnego poprzez negocjacje warunków umowy ze sponsorem do budowania platformy komunikacji z fanami i kibicami.

 

 

firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.