p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

APLIKACJA UMYJE CI ZĘBY?

Aplikacje mobilne współpracujące ze szczoteczkami sonicznymi gromadzą informacje o nawykach podczas szczotkowania i podpowiadają, jak możemy lepiej zadbać o zęby. Jak to działa w przypadku szczoteczki Oclean X Pro?


Po uruchomieniu aplikacji Oclean jesteśmy proszeni o podanie kilku podstawowych informacji o stanie uzębienia i preferencjach związanych m.in. z piciem kawy i paleniem papierosów. Już na podstawie tych informacji otrzymujemy „inteligentną rekomendację” i propozycję programu szczotkowania. Później może być on modyfikowany, dzięki gromadzonym przez szczoteczkę danym o nawykach podczas mycia zębów.


Gdzie za dużo, gdzie za mało?


Szczoteczka soniczna Oclean X Pro łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii Bluetooth. Posiada wbudowany ekran LCD, na którym wyświetlane są m.in. powiadomienia dotyczące miejsc pomijanych podczas szczotkowania. Dzięki temu widzimy, o które zęby dbamy w sposób niewystarczający. Szczoteczka wykrywa też strefy, które szczotkujemy nadmiernie i automatycznie zmniejsza częstotliwość pracy w tych obszarach. A to tylko część informacji przesyłanych do aplikacji Oclean, która tworzy historię szczotkowania i wyświetla wynik naszych postępów w wybranym programie mycia zębów.


Szczoteczka soniczna Oclean X Pro.

Więcej informacji o szczoteczce Oclean X Pro można znaleźć w biurze prasowym MC Mart Global.firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.