p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

Content Marketing

Pisanie tekstów jest dla nas przyjemnością, a to z pewnością jest warunek konieczny do powstawania przekazu ciekawego w formie i efektywnego w treści. Content marketing to jedno z ciekawszych narzędzi PR, które pozwala budować pozytywny wizerunek firmy poprzez wykorzystanie jej zasobów wiedzy i doświadczenia w danej kategorii.


Jeśli działasz na rynku wiele lat i w swojej kategorii czujesz się specjalistą, pokaż to w komunikacji! Tworząc treści poradnikowe, pomożesz Twoim obecnym i potencjalnym klientom zrozumieć nie tylko istotę działania firmy, lecz także całej kategorii. Jak będziesz dla nich przewodnikiem po tematach trudnych, staniesz się liderem.


Content marketing to m.in. pisanie blogów firmowych i tworzenie wirtualnej przestrzeni, gdzie znajdują się porady i merytoryczne komentarze. Powinny one dotyczyć nie bezpośrednio firmy i jej produktów, ale wszystkich tematów związanych z daną branżą i potrzebami klientów. Opowiadanie o produkcie nie wprost, lecz językiem porad, inspirujących zdjęć i wypowiedzi ekspertów pozwala czytelnikom nabrać zaufania do marki i sygnowanych nią produktów. Jeśli dzieje się to na platformie, która jest powszechnie dostępna, z czasem Twoje treści staną się ważnym źródłem informacji w całej kategorii.


Piszemy:


  • teksty poradnikowe oparte na materiałach przekazanych przez klienta lub pochodzących z zewnętrznych źródeł 
  • teksty na blogi firmowe 
  • treści do folderów 
  • komentarze do badań

Materiały poradnikowe umieszczamy na platformie PROWLY.COM, co pozwala nam także na dystrybucję treści do wybranych group np. mediów, kluczowych klientów lub partnerów biznesowych oraz śledzenie statystyk i efektywności każdej wysyłki. Jednocześnie w tej aplikacji możliwe jest zintegrowanie komunikatów poradnikowych oraz wpisów pochodzących z wybranych kanałów social media.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.