p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

Social Media

Badania pokazują, że nawet 98 proc. wszystkich użytkowników Internetu co najmniej raz w miesiącu korzysta z mediów społecznościowych*. Dziennie Polacy spędzają na różnych platformach (Facebook, Instagram, YouTube) średnio 1 godzinę i 45 minut. Około 16 milionów Polaków korzysta z Internetu przez smartfony.


Mając na uwadze te statystyki, niemal każda, nawet najmniejsza firma, prowadzi komunikację ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami poprzez media społecznościowe. To obecnie najtańsza i najbardziej efektywna forma działań marketingowych, którą można dopasować, do celu, jaki chcemy osiągnąć. Możemy w ten sposób prezentować produkty, działalność firmy, jej kompetencję lub nawet sprzedawać produkty i usługi.


Decyzja o tym, w jaki sposób prowadzić komunikację w social mediach i w których kanałach powinna być poprzedzona dokładną analizą profilu głównej grupy docelowej, ale także analizą zasobów, którymi firma dysponuje – np. zdjęć, ekspertów, badań, czyli tego, co będzie składało się na treść przekazu.


Aktywność ta nie powinna być ograniczona do regularnego umieszczania postów, warto też śledzić i komentować najważniejsze branżowe tematy i brać udział w dyskusjach. Marka, która się angażuje i jest aktywna, staje się w oczach klientów bardziej przyjazna i wiarygodna.


Skutecznie budujemy zasięgi i wartościowy ruch w social mediach dzięki dobrze zaplanowanym kampaniom reklamowym. Wiemy, jak ważne jest to, żeby promocja treści była odpowiednio dopasowana do grupy docelowej, efektywna kosztowo i przynosiła pożądane rezultaty. Naszych klientów wspieramy w prowadzeniu komunikacji poprzez najpopularniejsze w Polsce platformy – Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube.


* Badanie Digital 2019: Poland

firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.