p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

NOWA SERIA WIN Z TEJO W OFERCIE TIM S.A.


Wina „Ponte Portugal” od producenta Adega do Cartaxo są już dostępne w portfolio TiM S.A. Oferta jednego z największych dystrybutorów wina w Polsce poszerzyła się o cztery etykiety – białe i czerwone wina wytrawne oraz białe i czerwone wina półsłodkie.


„Ponte Portugal” to seria win, która powstaje w głównej mierze z lokalnych portugalskich winogron. Półwytrawna i półsłodka biel odkrywa potencjał popularnych w regionie Tejo szczepów Arinto i Fernão Pires. Natomiast wina czerwone bazują na odmianach Castelão, Trincadeira i Tinta Roriz z domieszką międzynarodowego Syrah, który jest szczepem chętnie uprawianym w Portugalii.


Nowe wina z winnicy Adega do Cartaxo przypadną do gustu tym, którzy chcą lepiej poznać portugalskie szczepy winogron. Jeśli chodzi o wina białe, odmiana Arinto jest trochę podobna do Chardonnay, natomiast Fernão Pires charakteryzuje się mniejszą kwasowością i bardziej wyrazistymi nutami kwiatowymi. W przypadku win czerwonych – Castelão i Trincadeira są winogronami chętnie wykorzystywanymi w portugalskich kupażach, a szczep Tinta Roriz, bardzo ceniony przez winiarzy z regionu Tejo, to ta sama odmiana, co hiszpańskie Tempranillo. W takich blendach wyraziste nuty owocowe ciekawie łączą się z aromatami ziół i przypraw – zauważa Andrzej Strzelczyk, dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów.


Więcej o winach „Ponte Portugal” można znaleźć na stronie TiM S.A.Informacja ze strony internetowej www.winaztejo.pl.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.