p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

NOWE MODELE 3D LAMP MARKI MARKSLÖJD


Biblioteka plików 3D marki Markslöjd w serwisie ArchiUp została zaktualizowana i uzupełniona o najnowsze produkty z oferty. Korzystający z brył szwedzkiej firmy architekci i projektanci wnętrz mogą zaprezentować swoje projekty na Facebooku Markslöjd Polska


Baza plików 3D marki Markslöjd umożliwia dostęp do modeli 3D lamp w trzech popularnych formatach – .3ds.dwg oraz .obj. Znajdujące się w bibliotece lampy zostały podzielone na kategorie („Kinkiety”, „Lampy natynkowe”, „Lampy stojące”, „Lampy zwieszane”, „Źródła światła”), dzięki czemu wyszukiwanie potrzebnych plików jest bardziej intuicyjne. Korzystanie z modeli 3D lamp marki Markslöjd jest bezpłatne, a pobieranie plików jest możliwe po założeniu darmowego konta w serwisie ArchiUp.


Każda przestrzeń zaprojektowana z wykorzystaniem lamp z oferty szwedzkiej firmy ma także szansę być zaprezentowana na Facebooku Markslöjd Polska. Wystarczy, że autor/ka projektu wyśle render na adres markslojd@4public.pl z informacją, że wyraża zgodę, na taką publikację.


Więcej korzyści dla architektów


Marka Markslöjd organizuje również dla architektów i projektantów wnętrz regularne szkolenia i warsztaty produktowe. W najbliższym czasie planowane jest też rozpoczęcie programu „Markslöjd dla architektów” z atrakcyjnymi bonusami finansowymi.


Informacja z biura prasowego Markslöjd Polska: www.markslojd.prowly.com.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.