p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

PREMIERA SUPERINTELIGENTNEJ SZCZOTECZKI


29 marca zadebiutuje na rynku szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite. Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i posiada wielofunkcyjny ekran LCD. W pierwszej fazie sprzedaży dystrybutor oferuje klientom atrakcyjne bonusy.


Najnowsza szczoteczka od Oclean zaskakuje inteligentnymi funkcjami pomocniczymi, optymalną siłą czyszczenia oraz intuicyjną kontrolą użytkownika. Producent chciał także jeszcze lepiej dostosować sposób wyświetlenia powiadomień do potrzeb użytkowników. Żeby zobaczyć raport na temat martwych stref podczas szczotkowania, nie będziemy musimy uruchamiać aplikacji w telefonie. Przejrzysta grafika wyświetli się na wbudowanym ekranie LCD.

Bardziej dyskretna

Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowej technologii redukcji szumów, szczoteczka Oclean X Pro Elite pracuje niemal bezgłośnie. Testy wykazały, że generuje dźwięk na poziomie 45 dB, czyli jest średnio o 20 dB cichsza od popularnych modeli na rynku. Wszyscy, którym wydawało się, że szczoteczki soniczne już są bardzo ciche, będą pozytywnie zaskoczeni komfortem użytkowania najnowszego urządzenia marki Oclean.


Diamentowe włosie

Oclean X Pro Elite myje zęby jeszcze dokładniej. Poszerzono wychylenie główki szczoteczki oraz zastosowano diamentowe włosie DuPont o zwiększonej gęstości. To sprawia, że szczoteczka nie tylko czyści skuteczniej, lecz także odpowiednio chroni dziąsła i szkliwo nawet w takcie korzystania z zaawansowanych programów czyszczenia.


Wygodne powiadomienia

Najnowsza szczoteczka od Oclean jeszcze lepiej współpracuje z systemami operacyjnymi smartfonów i tabletów. Powiadomienia wyświetlają się zarówno w aplikacji, jak i na wbudowanym ekranie LCD. Model Oclean X Pro Elite będzie też dokładnie monitorował stan uzębienia oraz nasze nawyki podczas szczotkowania i automatycznie zaproponuje optymalny program mycia zębów.


Indukcyjne ładowanie

Urządzenie korzysta z technologii bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi, które z powodzeniem wykorzystywane jest w najnowszych smartfonach. Całkowite ładowanie szczoteczki zajmie jedynie 3,5 godziny.


Przedsprzedaż

Elektryczna szczoteczka do zębów Oclean X Pro Elite będzie dostępna w przedsprzedaży. Produkt pojawi się na stronie Aliexpress, Amazon i eBay 29 marca. W okresie przedsprzedaży kupujący będą mieli szanse na wygranie wyjątkowych nagród, wśród których znajduje się m.in. skuter elektryczny Xiaomi oraz sterylizator szczoteczek do zębów Oclean S1. Pierwsi klienci, którzy dokonają zakupu między 6 i 20 kwietnia, również będą mieli szanse na wygraną. Szczegóły oferty przedsprzedażowej oraz zestawy nagród dostępne są TUTAJ.


Informacja z biura prasowego MC Mart Global.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.