p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

PREZENTACJA OFERTY ŚWIĄTECZNEJ MARKSLÖJD POLSKA

W tym roku premiera świątecznej kolekcji marki Markslöjd odbyła się w industrialnych wnętrzach łódzkiego studia Book&Cook. Prezentacji oferty bożonarodzeniowych dekoracji towarzyszyły skandynawskie warsztaty kulinarne. Agencja 4public była odpowiedzialna za organizację spotkania i zaproszenie przedstawicieli mediów branżowych.


W trakcie wydarzenia zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą dekoracji świątecznych marki Markslöjd, do której zaliczają się m.in. gwiazdy, świeczniki oraz miniaturowe bożonarodzeniowe wioski. Prezentacja poświęcona była również nowościom produktowym z serii Made in Sweden – lampom Pater i Amfi, które swoim designem nawiązują do szwedzkiej tożsamości marki Markslöjd.


Relacja wideo ze „Świątecznych premier” Markslöjd Polska:W drugiej części spotkania uczestnicy wzięli udział w skandynawskich warsztatach kulinarnych, które poprowadził pasjonat gotowania, Julian Karewicz. Wspólnie przygotowano m.in. tatar ze skandynawskiego matiasa, świąteczny krem z pieczonej dyni z miodowo korzenną ricottą oraz klasyczne szwedzkie „meatballs”.


Galeria zdjęć z wydarzenia:firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.