p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

ROBOT XIAOMI ZNÓW RZUCA WYZWANIE

Robot sprzątający Xiaomi Lydsto R1 zaskakuje funkcjonalnością i nowinkami technologicznymi, zostawiając wiele konkurencyjnych odkurzaczy daleko w tyle.


Nowoczesne podzespoły, wysokiej klasy materiały, sztuczna inteligencja i topowa wydajność – to wszystko znajdziemy w najnowszym robocie sprzątającym od Xiaomi. Model Lydsto R1 posiada wszystko, co powinien mieć odkurzacz autonomiczny. Niezależnie od tego, na jak dużej przestrzeni planujemy z niego korzystać, z uzyskanych efektów będziemy zadowoleni. A dzięki atrakcyjnej ofercie w serwisie AliExpress, możemy go teraz kupić w niższej cenie.Dokładne wyliczenia

Zaawansowane algorytmy nawigacji i pozycjonowania sprawiają, że Xiaomi Lydsto R1 błyskawicznie przetwarza informacje z czujników i tworzy precyzyjną mapę pomieszczeń, nawet w wielopoziomowych domach i mieszkaniach. Zakres czyszczenia i jego intensywność możemy dowolnie konfigurować w aplikacji. Robot Lydsto R1 skanuje otoczenie 6 razy na sekundę w 360 stopniach na maksymalną odległość 8 metrów – bez problemu radzi sobie z napotkanymi przeszkodami, bezpiecznie je omijając. Posiada również inteligentne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości 8 cm i wyższej, więc możemy być pewni, że nie spadnie ze schodów.


Automatyczne oczyszczanie

Xiaomi Lydsto R1 jest wyposażony w inteligentną stację dokująco-ładującą. Kiedy w trakcie odkurzania zbiornik na nieczystości zostanie zapełniony, odkurzacz automatycznie oczyści go w stacji. Proces oczyszczania robota odbywa się przy zachowaniu pełnej szczelności – kurz i inne drobinki nie przedostają się na zewnątrz. Lydsto R1 może samodzielnie dbać o porządek nawet przez kilka tygodni. Po kilkudziesięciu dniach musimy jedynie wymienić w stacji 3-litrowy worek na śmieci.


Rozpoznanie podłoża

Robot Lydsto R1 podczas jednego cyklu może sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na zabrudzenia ma pojemność 200 ml, a pojemnik na wodę – 250 ml. Mopowanie może odbywać się w zakresie 3 poziomów intensywności. Silniejszy stopień wybierzemy do terakoty w łazience, a słabszy np. do paneli w salonie. Co ciekawe, Lydsto R1 potrafi rozpoznać powierzchnię, po jakiej się porusza – kiedy w trakcie sprzątania wjedzie na dywan, automatycznie przerwie czyszczenie na mokro i wróci do tej funkcji, kiedy znów znajdzie się na podłodze.


Kultura pracy

Nowy robot od Xiaomi wyposażony jest w wydajny, inteligentny silnik bezszczotkowy, osiągający prędkość 17 000 obr/minutę. Do wyboru są 4 poziomy mocy czyszczenia, więc z łatwością poradzimy sobie z różnymi zabrudzeniami. Drobny kurz, okruchy, włosy czy też sierść zwierząt zostaną przez odkurzacz wyciągnięte nawet z najgłębszych szczelin. Maksymalna moc ssania wynosi 2700 Pa, ale nawet w takim trybie odkurzacz pracuje bardzo cicho i nie będzie nam przeszkadzał podczas wypoczynku.


Ładowanie na żądanie

Zaletą odkurzacza Xiaomi Lydsto R1 jest także inteligentny system ładowania akumulatora o pojemności 5200 mAh. Robot jest w stanie rozpoznać, że aktualny poziom baterii nie jest wystarczający, by wykonać cykl odkurzania do końca. Wraca wówczas do stacji i ładuje baterię do optymalnego poziomu, a następnie kontynuuje przerwaną pracę. Na co dzień nie musimy więc ani doglądać procesu sprzątania, ani martwić się o stan baterii.


Zobacz ofertę promocyjną na odkurzacz Xiaomi Lydsto R1 w serwisie AliExpress.


Informacja z biura prasowego MC Mart Global.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.