p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

SZCZOTECZKA OCLEAN X PRO ELITE PONOWNIE DOSTĘPNA!

Światowa premiera szczoteczki Oclean X Pro Elite odbyła się 29 marca. W ciągu kilkudziesięciu dni pula dostępnych produktów została wyprzedana. Na szczęście urządzenie można już ponownie kupić w serwisach AliExpress i eBay.


Przez pierwsze 3 tygodnie szczoteczka Oclean X Pro Elite była dostępna w obniżonej cenie. Składając zamówienie do 20 kwietnia, kupujący mogli też zyskać atrakcyjne bonusy.Dobre oceny

Pozytywne opinie recenzentów na portalach branżowych i w mediach społecznościowych znalazły swoje odzwierciedlenie w opiniach kupujących. Użytkownicy zwracali uwagę przede wszystkim na dokładność szczotkowania, cichą pracę urządzenia oraz czytelny ekran LCD.


Zrozumienie potrzeb

Dobra sprzedaż szczoteczki Oclean X Pro Elite to potwierdzenie, że parametry techniczne urządzenia odpowiednio dopasowano do potrzeb użytkowników. Dużą zaletą nowości marki Oclean jest opcja, która pozwala obserwować raporty dotyczące martwych stref bezpośrednio na ekranie LCD. Współpraca między szczoteczką a aplikacją Oclean przebiega jeszcze lepiej niż w przypadku poprzednich modeli tego producenta. Oclean X Pro Elite monitoruje nasze nawyki podczas mycia zębów i proponuje właściwy program czyszczenia, a na jednym ładowaniu może pracować nawet przez 40 dni.


Więcej informacji o szczoteczce sonicznej Oclean X Pro Elite można znaleźć w biurze prasowym MC Mart Polska.


firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.