p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

TEJO WYBRANE NAJLEPSZĄ KOMISJĄ WINIARSKĄ 2020 ROKU

Magazyn „Vinho Grandes Escolhas” ogłosił wyniki najbardziej wyczekiwanego plebiscytu dla portugalskiej branży winiarskiej. W ramach przyznawanych nagród „Best of the Year 2020” CVR Tejo otrzymało tytuł „Komisji Winiarskiej Roku”. Członkowie organizacji zostali wyróżnieni także w kategoriach „Firma Roku” oraz „Enolog Roku”.

CVR Tejo została wybrana „Najlepszą Komisją Winiarską” 2020 roku. Na początku marca odbyła się gala magazynu „Vinho Grandes Escolhas”, na której nagrodzeni zostali najbardziej zasłużeni przedstawiciele branży. Magazyn docenił całoroczną pracę firm (w tym producentów wina) i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju oraz popularyzacji tego sektora.


Miniony rok, ze względu na pandemię COVID-19, spowodował wiele zmian w życiu. Charakter, a także specyfika funkcjonowania tej gałęzi także uległy przeobrażeniu. Znaczący wzrost oraz poprawa widoczności dla konsumentów sprawiły, że tytuł „Komisji Winiarskiej Roku” został przyznany instytucji, która najlepiej sprostała oczekiwaniom nietypowego rynku.


Magazyn docenił ogół zasług CVR Tejo zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W 2020 roku region Tejo zwiększył poziom certyfikacji win DOC oraz IGP do poziomu 30 milionów litrów, realizując plan, którego finalizacji spodziewano się w 2023 r. Do sukcesu przyczyniło się także uruchomienie sklepu internetowego Vinhos Tejo Marketplace, zwiększenie zaangażowania Tejo Academy w sektorze HoReCa oraz udana organizacja degustacji Tejo a Copo w Santarém. Jedną z popularniejszych akcji na rynku międzynarodowym była m.in. jesienna degustacja win w Polsce. Całokształt pracy sprawił, że to właśnie CVR Tejo uzyskało miano najlepszej Komisji Winiarskiej.


Wyróżnienie magazynu „Vinhos Grandes Escolhas” to zasługa wszystkich osób, które są zaangażowane w pracę CVR Tejo. Mimo niepewnej sytuacji w związku z pandemią COVID-19, udało nam się wspólnie zrealizować najważniejsze cele na 2020 r. zarówno tu, w Portugalii, jak i na innych rynkach. Dzięki temu możemy też z optymizmem patrzeć na rok 2021powiedział Luís de Castro, prezydent Komisji Winiarskiej Tejo.


Informacja ze strony internetowej www.winaztejo.pl.

W tegorocznej edycji nagród „Premios Grandes Escolhas” Komisja Winiarska CVR Tejo zdobyła główną nagrodę.
firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.