p r warszawa
Tworzymy przyjazną przestrzeń komunikacji
firmy pr warszawa
Działamy spójnie ze strategią marki
agencja pr warszawa
Budujemy relacje, opieramy się na zaufaniu

Marka Weber to globalny lider w kategorii produkcji grilli i akcesoriów do grillowania klasy premium. Rdzennie amerykańska, rodzinna firma z Chicago w ciągu 60 lat istnienia stworzyła produkty, które do dziś są symbolami amerykańskiego stylu życia. Oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Weber w Polsce jest Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.

 

Projekt:

Współpraca z firmą Weber-Stephen Polska oparta została przede wszystkim na eksponowaniu jakości i funkcjonalności grilli, ale także na prezentowaniu szerokiej gamy akcesoriów i dodatków, które pozwalały wznieść proces grillowania na zupełnie inny poziom. Niezwykle istotne okazało się prezentowanie osobistych doświadczeń i przykładów wykorzystania grilli marki Weber do przygotowywania różnych potraw – nie zawsze klasycznych i powszechnie znanych.

 

Działania:

Agencja odpowiedzialna była za prowadzenie biura prasowego firmy, zatem reaktywne i proaktywne kontakty z mediami. Serię informacji prasowych wzbogacały treści poradnikowe z zakresu grillowania, wypowiedzi ekspertów firmy oraz wybranych dystrybutorów. Z grupą wyselekcjonowanych blogerów kulinarnych i life stylowych zrealizowane zostały nagrania lub sesje zdjęciowe prezentujące produkt w odpowiednim kontekście. Agencja odpowiadała za negocjacje z blogerami oraz nadzór nad realizacją ustalonych zasad współpracy. Dziennikarze otrzymywali produkty do testów, a na początku sezonu specjalny magazyn „Świat grillowania” z dołączonym drobnym prezentem, który mógł im towarzyszyć przy grillowaniu przez cały sezon.  

 

Efekty:

Podczas trwającej 4 miesiące kampanii PR zostało wygenerowanych blisko 70 publikacji. Wybrane przykłady:

 

 

 

Jak dobrze upiec rybę na grillu?

 

Sztuka grillowania

 

firmy pr warszawa

ul. Włodarzewska 59D/35
02-384 Warszawa

mail: kontakt@4public.pl
tel: +48 691 360 576

Zapraszamy do kontaktu !

Zaufali nam

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

© 2016 4Public.pl Agencja PR Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.